ZWROTY

ZWROTY PROSIMY WYSYŁAĆ
Pocztą Polską na adres:
R-Logistics
skrytka pocztowa 113
90-435 Łódź 36

lub Paczkomatami InPost do maszyny: LOD06A
z podanym adresem email odbiorcy: detal@frixx.pl
oraz telefonem do powiadomień SMS: 422337997
polecamy inpost.pl/SzybkieNadania - opcja Paczkomat/POP→Paczkomat/POP


Konsument
 ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez konieczności podania przyczyny, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Za konsumenta uważa się osobę fizyczną, która nabyła towar na własny użytek, tzn. podczas składania zamówienia podała swoje prywatne dane. Wybranie dodatkowo innego adresu do wysyłki niż dane zamawiającego (np. adres do pracy) jest dozwolone i nie wpływa na prawa konsumenta.

W pierwszej kolejności należy, w ciągu kolejnych 14 dni od daty odebrania przesyłki, złożyć oświadczenie o chęci zwrotu, najlepiej poprzez formularz kontaktowy lub e-mailem.

Produkt należy odesłać nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni na adres magazynu wskazany przez Biuro Obsługi sklepu internetowego.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Sklep zwraca Konsumentowi pełną wartość towaru (z wyłączeniem ewentualnego odszkodowania za zmniejszenie wartości, o którym mowa na dole) oraz poniesiony koszt dostarczenia towaru od sklepu do Konsumenta, w kwocie najtańszego sposobu dostawy dostępnego w ofercie sklepu w dniu złożenia zamówienia.

Zwrot płatności następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, chyba że do tego czasu sklep nie otrzymał zwrcanego towaru lub dowodu jego nadania.

Zwrot następuje przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, chyba że Klient żąda innego sposobu zwrotu. W przypadku, gdy z innym sposobem zwrotu ceny wiążą się dodatkowe koszty, koszty te ponosi Klient.

W przypadku płatności ceny za pobraniem, zwrot dokonywany jest na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. W przypadku wyboru innej formy zwrotu ceny koszty zwrotu ponosi Klient.

Koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.


Uwaga:

Klient po otrzymaniu towaru może sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy oraz funkcjonowanie - ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym.

Klient ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą, np. produkty z zerwaną folią zabezpieczającą, produkty w niepełnej ilości, produkty noszące znaki używania - w szczególności bielizna i akcesoria erotyczne.

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
– Adresat: R-Logistics sp. z o.o., Pomorska 40, 91-408 Łódź (adres korespondencyjny: R-Logistics sp. z o.o., skrytka pocztowa 113, 90-435 Łódź 36)
– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:
– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
– Adres konsumenta(-ów)
– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
– Data
(*) Niepotrzebne skreślić

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium